نتایج جستجو برای عبارت :

دل سپردن

پدر می گوید یک تفاوتی هست بین سپردن کار به خدا و واگذار کردن.در سپردن تو انتظار عایدی داری.انتظار داری ماه به ماه سود آن به حسابت واریز شود!اما در واگذاری خیر، میگویی کلش برای تو!!!خیر و رحمتت هم برای خودت!به نظرم میرسد واگذار کردن چندین مرتبه بالاتر از سپردن است.
خدایا تمام زندگی و کارم را به تو واگذار میکنم.
من راضی ام به هر چه میخواهی
ترجیح میدهی چه کسی باشم؟؟
در عمق ره سپردن و در عمق جان بردن. در عمق غنودن و در عمق برخاستن. 
در عمق مردن و در عمق به میلاد نو برآمدن. من آن بیرون‌ها هیچ نمی‌بینم، و این درون‌ها جز هیچ نمی‌بینم.
هیچ که در درون می‌تند و در بیرون به پیش می‌تازد.بازمی‌گردیم و جهان را باز‌می‌گردانیم.
حلمی | هنر و معنویت
موسیقی: [Clint Mansell - Lux Aeterna [Eternal Light
خیلی جالبه؛ این‌که قبل از شام جلوی تلویزیون نشسته بودم و یه مستندی از فداکاری کادر درمانی کشور برای درمان کرونای منحوس تماشا می‌کردم و هم‌زمان کتاب تاسیان (ه. ا. سایه) رو می‌خوندم و ناگهان این کلمات جلوی چشمانم روی صفحه کتاب نقش بست:
وه چه شیرین است
رنج بردن
پا فشردن
در رهِ یک آرزو مردانه مردن!
وندر امیدِ بزرگِ خویش
با سرودِ زندگی بر لب
جان سپردن.
ادامه مطلب
باورم نمیشه به پایان این پاییز رسیدیم... پاییز 98... چقدر فرق دارد با پاییز 88 و شب یلدای خابگاه و اون همه فال حافظ...
چقدر این دهه اخیر زود گذشت... چقدر هنوز کار دارم... هنوز حتا به قدر کافی بزرگ نشدم... به خوبی میدونم منطق چی میگه و درست چیه... اما تسلیم مهربونی ذاتی م میشم... البته انکار نمیکنم اون شیطنت و تجربه خاهی ته وجودم هم بهرحال اثرگذاره...
از پاییز 78 که یادم نمیاد... حالا یا نمیخام یادم بیاد. . 
صبح ها که سوفیا رو میبرم مهد از یه راه های خیلی دوری بر
بعد از این فتیله‌ی سخن پایین می‌کشد و تنها گوش می‌سپاریم، به صدا، به موسیقی، به سکوت، به آواهای نهفته در گوشه‌های جان خویش، در میانه‌های ما. 
گفت بعد از این هیچ نمی‌گویی، می‌گویی؟ گفتم تا کنون هیچ نگفته‌ای، گفته‌ای؟
حلمی | کتاب لامکان
موسیقی: Loreena McKennitt - The Book Of Secrets
برای به خاطر سپردن مطالب و آدرس ها این نکات مفید می باشند :۱. تکرار باعث ماندگاری در ذهن می شود۲. به سراغ مطالبی برویم که به آنها علاقه داریم (شعر،داستان،علم،ورزش،تخیل و ...)۳. نوشتن رویدادهای روزانه و یا نوشتن خاطره۴. مصرف روزانه ۳۰ دقیقه کُندُر۵. هفت مرتبه تمرین باعث ماندگاری در ذهن می شود۶. مصرف ویتامین A ، ویتامین E ، ویتامین K ، ویتامین C و B ، زردچوبه،گردو،ماهی،رزماری،سبزیجات،تخم مرغ،شکلات تلخ،کرفس،زغال اخته،لبو،عسل و انجیر۷. درک مطلب یا
یک

تجربه ی حضور در میان تماشاگران تئاتر و سینما و خیره شدن به صحنه یا
پرده در تاریکی سالن نمایش، امتداد گرد آمدن شبانه گرداگرد آتش و خیره شدن به شعله
های رقصان آن و گوش سپردن به داستان های شکار، یعنی نخستین سرچشمه‌ های آیین است.
گوش سپردن به جادو-درمانگر پیر، آهسته آهسته و در طول قرن ها به دراما تبدیل شده
است. قصه گوی پیر نمرده است. بارها پوست انداخته و دگرگون شده و هنوز در بطن این
هنر زندگی می کند. گاه بر تخت عزت و شکوه نشسته و گاه خاموش و ساکت
کتاب ذهن برتر (بررسی توانایی های حافظه شما)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: فرزانه حامدی ، طیبه رفیعی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
232 صفحه
در کتاب "ذهن برتر" یاد خواهید گرفت که چگونه مسائل ریاضی را با سرعتی دور
از تصور محاسبه کنید.پس از کمی تمرین ،حافظه خود را در به خاطر سپردن اعداد
تا حد قابل ملاحظه ای تقویت خواهید کرد. شاهکارهایی از ذهن را فرا خواهید
گرفت که می تواند دوستان، همکاران و معلمان تان را تحت تأثیر قرار دهد.هم
چنین می آموزید که به ریاضی به
ایمان و گرویدن، نوعی تسلیم است؛ تسلیم حقیقتی شدن. گاهی انسان حقیقت را می فهمد اما دلِ خود را تسلیم این حقیقت نمی کند و در مقابل آن می ایستد. لذا می بینید در مقابل علم، جهل و شک است اما در مقابل ایمان، جهل نمی آورند؛ در مقابل ایمان، کفر می آورند؛ یعنی پوشاندن. انسان گاهی حقیقتی را قبول دارد اما آن را می پوشاند و پنهان می کند. نقطه مقابل پوشاندن، ایمان است؛ یعنی دل سپردن، گرویدن، سر سپردن، حقیقت را با همه وجود پذیرفتن و در مقابل آن تسلیم شدن. هر چ
«متخصصان علوم کیفری و جرم شناسی اذعان می دارند که اگر طفل یا جوان تحت تأثیر عوامل اجتماعی مرتکب جرم شده باشد، سپردن او به والدین یا سرپرست قانونی بدون مراقبت و راهنمایی، تأثیری در تربیت طفل نداشته و از تکرار جرم پیشگیری نخواهد کرد. به منظور عادت دادن طفل به زندگی عادی اجتماعی و…
ادامه مطلب
نکاتی با توجه به مصوبه اخیر حضانتاولاًحضانت در لغت به معنی پروردن و در اصطلاح عبارت از نگهداری مادی و معنوی طفل (پرورش و تربیت) می‌باشد. لذا سپردن حضانت کودک به معنی سپردن سایر امور طفل به خصوص امور حقوقی به شخص نمی‌باشد. حضانت با ولایت که خاص پدر و جد پدری است تفاوت اساسی دارد. اگر حضانت به مادر سپرده شود ولایت پدر و در غیاب پدر، جد پدری نسبت به کودک تا زمان حیات آنان باقی است.به عنوان مثال مادری که حضانت کودک با او است و پدر طفل یا پدربزرگ ط
جان بابا عمه آمد از حرم زخم فرقت را بپوشان اکبرم خیز از جا ، آبرویم را بخر عمه را از بین نامحرم ببر شب هشتم محرم جوانی برای همه آغاز سرکشی‌های نفس و دل سپردن به خوشی‌های دنیوی است، اما اگر دل جوان مؤمن به خدا متصل باشد و به محبت اهل بیت(علیه السلام) …
نوشته درس شب هشتم محرم اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
حمل و نقل زمینی بار در دو نقطه تهران-زنجان بسیار در تکاپو است. اسباب کشی و انتقال بارهای خانگی،صنعتی و کشاورزی از جمله بارهای مورد انتقال است. اگر به دنبال ارسال بار به زنجان هستید و تا به الآن سابقه سپردن امور باربری به یک شرکت را نداشته‌اید، بدون شک در انتخاب شرکت اتوبار و […] حمل بار و باربری تهران به زنجان
منبع : سپند بار
چند روزیه عصر که میشه هوا میگیره و شروع میکنه به باریدن،صدای رعد و برقی که تو صدای ممتد قطرات تند بارون قدرت نمایی میکنه و نور برقی که وسط رنگ طوسی آسمون جلوه میکنه و بادی که سلطه جویانه می وزه...تو این لحظه کارم میشه نشستن تو اتاق و بغل کردن زانوهام و گوش سپردن به نوای آسمون و ذهنی که بی اختیار یک سال پیش رو یادآوری میکنه،روزایی که دقیقا مثل همین روزا بود...
ادامه مطلب
این جزوات توسط استادی خلاصه شده است که سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد را داشته و همچنین استاد دانشگاه و دارای مدرک دکترا می باشد لذا کیفیت محتوایی جزوات بالا می باشد
شکل ظاهری جزوات خلاصه شده طوری هست که زیر مطالب مهم خط کشیده شده و یا پر رنگ تر شده و یا تیک خورده که در فهم بهتر مطالب و به ذهن سپردن کمک ویژه می کند.
در پایان هر سوره تمامی تست های کنکور 27 سال گذشته آمده است
نمونه شکل ظاهری خلاصه تفسیر یک آیه
دریافت 
چشمم افتاد بِ گلدوزی های روی پتو،تمیز و مرتبخوش رنگبا طراوتظریفتو هم روزی مثل کارِ دستت تمام ویژگی های بالا را داشتی، با زیبایی بی نهایت...اما حالا هر شب پژمرده تر می شوی،هر شب زمرد چشم هایت تر می شوند،صدای ناله ات از بلند گوی تلفن در تمام خانه طنین می اندازد...قلبم مچاله می شود با درد ها و گریه هایت،خونم منجمد می شود از تصور آشفتگی هایت...کاش می توانستم شب و روز را دور تو بگردم و قربانت شوم.کاش می شد حداقل حرف های دلم را بِ گوشت برسانم.میدانم ای
وضعیتم برای خودم عجیب است. یک خانه توی قزوین دارم و پدر و مادر و برادر. و همه ی چیز های دیگر. یک نیلوفری هستم آن جا با خلق و خوی خودش و همه ی تصویری که توی ذهن آدم های آن جاست. یک خانه ی دیگر دارم توی مشهد. با هم خوابگاهی ها و دوست ها. با تصویری که هنوز کامل نشده. برای هیچ کس حتی برای خودم. پرونده ای که به شکل عحیب و غریبی باز است و منم که قرار است بنویسمش. باید یک جای کار رشته ی همه چیز را بگیرم دستم و میدانید احساس میکنم باید بدهمش دست خود برترم. یک خو
رسیدم به آهنگ ستاره حامی 
خیلی وصف حال ماست!

تو با این لب های بسته
تو با این دل شکسته
تو با این بغض قدیمی 
که پر و بالتو بسته
چرا می خندی ستاره چرا می خندی ستاره
تو با این سینه ی داغون 
تو با این فال پریشون
تو با این زخمای رنگی
توی این شام غریبون
چرا می خندی ستاره چرا می خندی ستاره
از نگاه این شب خیس 
دل چرا نمی کنی تو
تن چرا به این سیاهی
بی گلایه می زنی تو
دل چرا نمی کنی تو
از نگاه این شب خیس
بی گلایه جون سپردن 
آخه اسمش زندگی نیست
این شب خسته و تا
این جزوات توسط استادی خلاصه شده است که سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد را داشته و همچنین استاد دانشگاه و دارای مدرک دکترا می باشد لذا کیفیت محتوایی جزوات بالا می باشد
شکل ظاهری جزوات خلاصه شده طوری هست که زیر مطالب مهم خط کشیده شده و یا پر رنگ تر شده و یا تیک خورده که در فهم بهتر مطالب و به ذهن سپردن کمک ویژه می کند.
در پایان هر سوره تمامی تست های کنکور 27 سال گذشته آمده است
نمونه شکل ظاهری خلاصه تفسیر یک آیه
دریافت 
بخشش ماه مبارک هرشبی را آرزوست/بنده مومن سحرها معرفت راجستجوست/در تکاپوی عبادت روضه رضوان طلب/وقت اخلاص وپرستش لحظه ای درکوی دوست/عشق پاک آل احمد دروصال ایزدی/رحمتی داردفراوان تامقیم کوی اوست/زمزم اشک بصیرت فتح راهی تابهشت/قلب انسان باولایت دائما درشستشوست/انس باقرآن نماید پاکی اعمال را/شیعه با آیات ایزدلحظه هادر گفتگوست/اوج این ماه مبارک همدم مهدی شدن/دل سپردن برولایت بهرشیعه آبروست/
یکی از بهترین شیوه ها برای مطالعه و به خاطر سپردن مطالب،یاداشت برداری و خلاصه نویسی است.کاری که خیلی از ما به صورت تجربی انجام می دهیم و هنگام درس خواندن در حاشیه ی کتاب یا تکه ای کاغذ خلاصه ی مطالب را یادداشت می کنیم.در این پست می خواهم با شیوه ی صحیح این کار اشنا شویم.
هر کس بنا به طبیعت و استعداد ذاتی خود می تواند راه بهتری برای یادداشت برداری انتخاب کند.مثلا من از نوشتن در حاشیه ی کتاب و خط کشیدن زیر مطالب بدم می اید ولی نوشتن روی کاغذ را دوس
درطبیعت کن نگاه تاروی او پیدا شود /باولایت چهره ایمان ما زیبا شود/سبزی دشت ودمن شدیک نشان کردگار/درتجلی حقیقت بندگی معناشود/دین وایمان وبصیرت حالت در مومنین/هم توکل هم توسل درجهان برپاشود/این همه رنج ومصائب بهرآگاهی دل/غنچه پاک پرستش دردعاها واشود/یادمهدی درطبیعت سبزی دل آورد/معرفت درجان مومن ازبرمولاشود/هست باگنج بصیرت دل سپردن برولی/لشکری آماده بهر یاری آقاشود/درطبیعت یادمان مهدی وروز ظهور/کل عالم هم فدای یوسف زهراشود/
مامان و بابام بچه هارو سپردن به من و گفتن ببرشون پارک
من
خلاصه توی رودربایستی با مامان و بابا و خانم و آقای مهمون گیر کردمو بردمشون.
توی فروشگاه که نمیگم چه آبرو ریزی شد:) رقصشونو هم نمیگم.

توی جاده هم هی میگفتم بچه ها سریع بدوید رد بشیم. 
اونا هم مثل حلزون رد میشدن‌.

خلاصه توی پارکم نمیگم که با یکی بزرگتر از خودشون دعوا کردن و نمی گم کلی خسته‌ام کردن.

خوش گذشت، خوب بود، ولی من دیگه توبه کردم از بچه بردن به پارک

دنبال اردک ها کرده بودن،
توی یه روز خوب لازم نیست اتفاق های خارق العاده ای افتاده باشه تا خوب باشه. وقتی بتونی از همه ی چیزهایی که دور و برت رو پر کردن لذت ببری, هنوز بتونی از چیزهای کوچک حس شگفت زدگی پیدا کنی و برای خودت سوال های بزرگ بزرگ کنار بذاری, این یعنی یه روز خوب!
به زندگی به چشم فرصتی برای کشف کردن, تجربه و کنجکاوی کردن نگاه کن. هر چقدر که مشکلات سر راهمون باشه, باز هم زمانهایی هست که با سپردن خودمون به طبیعت میتونیم آرامش لازم برای ادامه مسیر رو پیدا کنیم.
امرو
یکی از بهترین شیوه ها برای مطالعه و به خاطر سپردن مطالب،یاداشت برداری و خلاصه نویسی است.کاری که خیلی از ما به صورت تجربی انجام می دهیم و هنگام درس خواندن در حاشیه ی کتاب یا تکه ای کاغذ خلاصه ی مطالب را یادداشت می کنیم.در این پست می خواهم با شیوه ی صحیح این کار اشنا شویم.
هر کس بنا به طبیعت و استعداد ذاتی خود می تواند راه بهتری برای یادداشت برداری انتخاب کند.مثلا من از نوشتن در حاشیه ی کتاب و خط کشیدن زیر مطالب بدم می اید ولی نوشتن روی کاغذ را دوس
آموزش هفتاد سی 7030
کد یا شناسه معرف s33333

سامانه ۷۰۳۰ هفتاد سی یک سامانه‌­ی فروش محصولات اعتباری است که به صورت یکپارچه، به روز، ساده و امن این امکان را به کاربران خود می‌­دهد تا با فراغ بال و آسودگی خاطر به انجام پراخت­های الکترونیکی خود بپردازند. ۷۰۳۰ بر آن است تا هزینه­‌ی تبلیغات را با سپردن این امر به کاربران خود به طور خاص و سهیم کردن آن­‌ها در سود حاصل از تراکنش­‌ها، به حداقل برساند.

تو تعیین کننده ی ساعت خواب و بیداری من ... تعیین کننده ی رفتنم از کدام مسیر به هر کجا در روز هستی ... تعیین کننده ی میزان اندوه  وشادمانی ام ... همین طورتعیین کننده ی میزان اشتها و بی اشتهایی ام و میزان لذت بردنم از جریانات متغییر آب و هوایی . 
تو تعیین می کنی میزان دلرحمی و دل سختی ام را ... تو تعیین کننده ی رفتار من با خودم و کردارم با خلق اللهی .
مخلص کلام اینکه تویی تعیین کننده ی میزان زنده بودنم ... لطفا بیا و تعیین کننده ی میزان مرگ من نیز تو باش
خوشا سر به سوداى معبود سپردن و فرمان بردن از حضرت دوست!خوشا شیطان درون خویش را به بند کشیدن و از هر چه غیر دوست، چشم پوشیدن!خوشا لحظه قربانى کردن بت‏هاى ظاهر و باطن به پاى عشق و هم‏سفر شدن با راهیان کوى دلدار!خوشا گرگ‏ هاى خشم و غضب را از دیار دل خویش راندن!خوشا نوبت به زمین زدن ناقه‏ هاى تکبر که اسباب زحمت آدمى‏ اند و سد شده ‏اند در مسیر رستگارى‏اش!خوشا روایت «بسم الله» بر گلوى خویش خواندن و کلمه توحید را بر تخت پادشاهى قلب نشاندن!خوشا جها
چهارمین باری هست که اندکی بیشتر از حد سلام با هم همکلام شدیم
وسط حرف هامون یهو بهم میگه : "چی چی جون  قرآن و حدیث بخون"
فکر می کنم ببینم چی شد که این حس بهش دست داد که من اهل قرآن و حدیث نیستم
می بینم بهش گفتم: "این روزها ذهنم خیلی شلوغ هست و برای این که به چیزی فکر نکنم، تمام وقت بی کاریم را به موسیقی گوش میدم ! میدونم شاید موسیقی مفید نباشه و حتی بعضی هاش مضر هم هست اما عمیقا حس می کنم ضرر این موسیقی های مونگلی در حال حاضر برای من کمتر از  فکر های س
      واژه «مزدَیَسنا» (آیین زرتشتی) از دو کلمه "مزدا" و "یَسن" ترکیب یافته است. «مزدا» لغتی اوستایی است که بمعنای حافظه و به حافظه سپردن میباشد، و به تنهایی و یا در ترکیب با کلمه "اهوره" 155 مرتبه در بخش "گاتاها (گاثاها یا گاهان)" اوستا به کار رفته است. این واژه در زبان سانسکریت به صورت «مَذِس» و بمعنای دانش و هوش آمده است. واژه «یَسن» نیز در اوستایی از ریشه "یَزِش" بمعنای پرستش میباشد. «مزدَیَسنا» صفتی بمعنای "پرستنده اهورامزدا" است. متضاد لغت «مزد
چند راهکار برای پیشگیری از آلزایمر

مطالعه را به قصد آموختن و به خاطر سپردن انجام دهید 
  - این کار فعالیت عصبی مغز را بیشتر کرده و مغز را به چالش میکشد 

پیاده روی
سه بار در هفته پیاده روی کنید سی دقیقه با سرعت متوسط  تا تند راه بروید و گردش خون مغز را بهبود بخشید 

ویتامین B12 و ویتامین E
ویتامین B12 و ویتامین E به داشتن حافظه بهتر شما کمک میکند و باعث بهبود عملکرد مغز میشود
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دو نفر با هم حرف می زدند یکی خدا و دیگری بنده. خدا هر چه می گفت، بنده می دید. هر جا هم که نمی دید وقتی بود که خیره شده بود... کلام آنجا متوقف بود.
ابلیس باطعنه گفت: کو چشم؟کو چشم انداز؟  
بنده از کوری ابلیس ترسید!
خدا گفت: شهید!
بنده تکانی خورد انگار که دوباره متوجه همکلامیش با خدا شده باشد.فهمید شهید آنچه خدا نازل کرده و میکند را می بیند. چون لحظه ای چشم از رسول برنداشته است.
چشمانش ر
تا ریخت قدوم دُردی ات در جامممستیه می آمیخته شد با کاممدیگر به جز از لبت ننوشیدم میزیرا که به وقت درد شد درمانم

دل با تو هوای دل سپردن داردبا اخم تو  انتظار مردن داردبی تو قدحی برای نوشیدن نیستبا قند لب تو چای خوردن دارد 

دستان تو خورشید نشانم  دادهقند لب تو شهد بیانم داده چون پای به قلب تیره ام بنهادی خورشید صفا به آسمانم داده

من مست مدام موی وهم انگیزت درگیر دو چشم مست مجنون خیزترو کرده خدا ، تورا عطا کرده به منمدهوش شدم از آن لب درّ ر
توکّل و سلامت

هنگامیکه از توکّل سخن به میان می آید ، شاید برخی تصوّر
کنند توکّل نمودن به معنای این است که واژه ی توکّل را بر زبان جاری کنیم ، در
حالی که حقیقت توکّل به معنای کاربرد لفظِ توکّل نمی باشد ، و اگر در این راستا از
لفظ نیز استفاده می شود ، لفظ باعث توجّه و یاد آوری و راهی برای انتقال به حقیقت
توکّل می باشد.
توکّل به معنای کار را به خدا سپردن و ایمان داشتن به این
حقیقت است که هرچه پیش آید ، خیر وصلاح بنده در آن است ، خواه مطابق میل انسان
به‌محض‌اینکه اشتیاق خود به فهمیدن -به شگفت‌زده‌شدن، گوش‌سپردن و شاهدبودن- را از دست بدهیم، انسانیت خود را باخته‌ایم. امروز یکی از مهم‌ترین استعدادهای شما، کنجکاوی‌تان است. باید از آن محافظت کنید، زیرا کنجکاوی سرآغاز همدلی است.
فضیلت در واقع نوعی استعداد است. همیشه می‌توان آن را از دست داد یا به دستش آورد. دلیل آنکه جان همۀ ما به یک اندازه می‌ارزد، داشتن همین پتانسیل است.
در مقابل زندگی و دیدگاه‌های دیگران گشوده باشید؛ در مقابل مردم و
به آگاهی می‌رساند، با توجه به مفاد بند ۴ اطلاعیه شماره دو کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا، فعالیت واحدهای پذیرایی و اماکن اقامتی به عنوان فعالیت های پرخطر اعلام شده است. لذا تا زمان اعلام عادی شدن شرایط پیش آمده به موجب شیوع بیماری کرونا، از طرف وزارت بهداشت کماکان فعالیت آن واحد ممنوع است.
شایان ذکر است کلیه‌ی واحدها باید در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نشانی salamat.gov.ir ثبت نام نموده و طبق پروتکل‌های تدوین شده، د
آیا در به خاطر سپردن اسم ها مشکل دارید ؟ راهکارهایی برای درمان افسردگی شدید
فراموش کردن فراموشی
اگر افسرده هستیدنباید از گم کردن محل پارک اتومبیل، فراموش کردن یک واژه به خصوص یا اسم کسی و گم کردن وسایل خود شگفت زده شوید. نگرانی در مورد مشکلات کوچک حافظه افسردگی شما را تشدید می کند. روانشناسی خانواده تکنیک هایی ساده معرفی کرده که می توانید از انها برای کمک به حافظه تان استفاده کنید.
بخوانید ادامه مطلب را در درمان افسردگی شدید
نبوغ ، خود را به کار سپردن است .

کسی که احساس میکند ترکش کرده اند ، کتابی به دست میگیرد ؛ و با اندوهی بزرگ در می یابد صفحه ای که میخواهد ورق بزند ، قبلا بریده شده است، و حتی اینجا به وجودش نیازی نیست. 

خوشبختی یعنی توانایی شناختن خود ، بدون ترسیدن. 

خب دارم میخونمش و هرچی بیشتر میخونم میفهمم یعنی چی که میگفتن نثرش مثل همه نیست. یه جاهاییشم نمیفهمم  . جاییم که در مورد نوشتن یاد داده بودو نخوندم احساس کردم شاید نباید بخونمش نمیدونم چرا فقط یه
انسان از آنجایی آغاز شد و خط و ربط خود را با دیگر موجودات کرده زمین جدا کرد که مفهوم مرگ را درک کرد.
انسان همیشه به مرگ اندیشیده است و از این رو «فرهنگ مرگ» در تمام تمدن‌ها وجود دارد. مومیایی کردن، به خاک سپردن، یا جنازه را به فراز کوهی بردن تا توسط پرندگان به نوعی به طبیعت بردن، انداختن آن به رود سِند و یا به آتش کشیدن مرده، هر یک انعکاسی از فرهنگ مرگ در یک جامعه است و اینکه آن جامعه چگونه می‌زید که اینگونه به مرگ فکر می‌کند.
به قول آن کتاب که
از دیشب مخصوصا گوشیمو زدم یه شارژ که  از صبح که پاشدم بکوب بشینیم پای وویس نوشتن ..که اگه وویسا تموم بشن حالم خیلی خوب میشه.. یک باری از رو دوشم برداشته میشه ... همش با خودم میگم امسال سال درس خوندنه.. سال ترکوندنه.. اگه توپ مثه قدیما خررر بزنم جایی نیست که نشه ندرخشید! اررره!
+من اگه ادامه بدم همینطوری موفق میشم ..قول میدم..میدونی ..اتفاقا بر عکس پارسال که میگفتم باید تمام تلاشمو بکنم واسه کنکور ..امسال سالیه که باید تمام تلاشمو بکنم واسه اول شدن تو
از دیشب مخصوصا گوشیمو زدم یه شارژ که  از صبح که پاشدم بکوب بشینیم پای وویس نوشتن ..که اگه وویسا تموم بشن حالم خیلی خوب میشه.. یک باری از رو دوشم برداشته میشه ... همش با خودم میگم امسال سال درس خوندنه.. سال ترکوندنه.. اگه توپ مثه قدیما خررر بزنم جایی نیست که نشه ندرخشید!اررره!
+من اگه ادامه بدم همینطوری موفق میشم ..قول میدم..میدونی ..اتفاقا بر عکس پارسال که میگفتم باید تمام تلاشمو بکنم واسه کنکور ..امسال سالیه که باید تمام تلاشمو بکنم واسه اول شدن تو
خواهر دار شدم. خواهرهایی که هنوز معلومم نبود که در پذیرفتن دست محبتشان کوتاهی کرده ام. هنوز معلومم نبود که دزدکی چقدر دل بهشان سپرده ام و چقدر بار تنهایی عاطفی ام را روی دوش مهرشان گذاشته ام. اما همیشه یک چیز سخت این وسط هست. این جور وقتها....این جور دلگشودن ها و دل سپردن ها الان که توی انبساط است و خرم است و خوب است برای روزی که انقباضی پیش می آید مهیایمان می کند یا نه؟
آیا من روزی که کوچکترین ناراحتی و صدمه ای در راه این دوستی ها برایم پیش بیاید
تیتراژ سریال «خط تماس» به خوانندگی سینا سرلک منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با آغاز پخش مجموعه تلویزیونی «خط تماس» از شنبه ۱۳ بهمن به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی جواد شمقدری، قطعه جدید سینا سرلک برای این سریال منتشر شد.
این قطعه با صدای سینا سرلک، آهنگسازی و تنظیم بهزاد عبدی و بر اساس شعری از بهمن محمدزاده در تیتراژ پایانی مجموعه «خط تماس» قرار می گیرد که در بخشی از آن آمده است: «دل سپردن اگرچه آسان بود ... .»
دانلود تیتراژ
زمانه ی تفریق. پیش از وصل، فصل. خَلق را به خویش نهادن و بی خَلق برخاستن و خُلق را آتش زدن، بی خُلق برخاستن. غم را وانهادن و شادی را، و هر طلب پست را، و هر آرزو و امید. همه بندها بگسستن، از سست ترین تا سخت ترین. هیچ ندا را پاسخ نگفتن، به هیچ آیین و ادب سر نجنباندن، و سر به هیچ سر فرو نیاوردن، نه خدا و نه انسان. از همه چیز سر کشیدن. بی باور به قدمگاه حقیقت رفتن و سر گوش تا گوش به تیغ استاد عشق سپردن. 
طرد شدن، خاک شدن، خاکِ حقیقی، نه خاکِ خاک. خاکِ آسمان
نوشیدنی قهوه کورتادو از جمله نوشیدنی‌های منوی قهوه با شیر هستش که ریشه اسپانیایی داره و برای زمان‌های مختلف در طی روز مناسبه. احتمالا از نام‌های مختلف نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو گیج شدین! لاته، کاپوچینو، موکا، فلت وایت و … حالا هم که کورتادو!
یک نکته کلیدی که می‌تونه برای به خاطر سپردن بهتر انواع نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو کاربردی باشه، اینه که: همه نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو (لاته، کورتادو، فلت وایت و …) از ترکیب: اسپرسو، شیر و فوم
تعادل احساسی‌ام به هم ریخته بود. بی‌انصاف شده بودم و پر از خشم و بغض. انکار کرده بودم چیزهایی که روزی چون روز روشن بود برایم. می‌لغزیدم و خودم لغزش را دوست نداشتم. انصاف را خودش باز پسم داد. خشمم دود شد در هوا. احساسات اما مدام غلیان می‌کرد و من نمی‌فهمیدم این گردباد چطور مرا در خود می‌کشد. وادی پرخطری بود و من ناتوان بودم از سقوط نکردن.درمانده بودم. رفتم زیر دوش. از ته دل خواستم که آب، لغزش‌ها را پاک کند. همانجا آرام شدم انگار. دلم آرام گرفت

دل اگر بسپری به حضرت یار
حق شود یاور تو در هر کار
چون رَوی زیر چتر یاوریش
نشود کارگر بدِ دیّار
شب تاریک می‌شود چون روز
بخت خوابیده می‌شود بیدار
همه ی تلخیت شود شیرین
لاغرت ناگهان شود پروار
میش های تو می‌دهند برّه
سینه ی گاو می شود پربار
زن و فرزند سرخوش و شاداب
رمه هایت هزار تا به هزار
دوستانت به تو وفادارند
دشمنان تو می‌شوند ناکار
پر ثمر مرتع و چراگاهت
خیر می بارد از در ‌و دیوار
درِ بسته شود برویت باز
راحتی می‌شود تمام فشار
سرو سامان بگی
عشقم عاشقم باش_داریوش
ریتم: 4/4                    گام:G
G..................C.......................G
تو غربتی که سرده تمام روز و شبهاش
G..........D7...........Am...............C....
غریبه از من و ما . عشق من عاشقم باش
G..........................C.......................G
عشق من عاشقم باش. که تن به شب نبازم
G.........D7........Am..........C....
با غربت من بساز .تا با خودم بسازم
G.........D7................Am............C...........
عشق من عاشقم باش. عشق من عاشقم باش
C...........G7...Bm...............G
تو خواب عاشقا رو تعبیر تازه کردی
G............D7........C..............Am
کهنه حدیث عشق و ت

نوع معامله : #فروش. محدوده : #پونک. زیر بنا : 64 متر مربع  تعداد اتاق : 2سال ساخت : 1381 امکانات : پارکینگ - انباری تعداد طبقات : 4. قیمت فروش : 800 میلیون تومان. کد ملک : 44017021. توضیحات : ...برای اطلاع بیشترجهت خرید و یا سپردن ملک خود با ما در ارتباط باشید..طهرانی09199799090آدرس کانال تلگرام در بیو:@Tehrani_97AMLAKآدرس پیج اینستاگرام:https://instagram.com/tehrani_97amlakآدرس ربات تلگرام:@Tehrani_97_Amlak_bot.#رهن #اجاره #خانه #اتحادیه #واحد #دسترسی #سالن #ویو #خوش_نقشه #اتاق_خواب #لاکچری #طبقه #س
ایجاد حساب های بانکی جدید بنام "حساب ودیعه"
این حساب بانکی در حقیقت یک قرارداد ودیعه (امانت) است که بین صاحب پول و بانک مرکزی منعقد می شود. و بانک پول مردم را برای مدت معینی بدون اینکه اجازه استفاده از پول داشته باشد، (با هدف کنترل نقدینگی) امانتا نگه می دارد و در پایان مدت آن پول را با حفظ قدرت خرید زمان سپردن(یعنی با اضافه کردن مبلغی معادل تورم ) به صاحبش عودت می دهد.
با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه اگر چه این طرح بعنوان یک طرح ملی مثبت ارزیابی
تعمیرات موبایل
با توجه به استفاده ی روز افزون از موبایل و گوشی های تلفن همراه، خرابی گوشی ها و نیاز به تعمیرات موبایل امری اجنتاب ناپذیر می باشد. تنها پیشنهادی که در این شرایط می توان به شما ارائه داد سپردن گوشی خود به یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل است.
مراکز تخصصی برای هر برند یا هر قسمت گوشی، یک پارت تخصصی جدا دارند که همین امر باعث افزایش دقت و تمرکز تعمیر کاران برای تعمیرات تلفن همراه می شود. در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل ما، بهترین تعمی
بیماری های شگفت انگیز

در ذهن ما حک شده است که بیماری ها مضر هستند و می توانند انسان را از پا دربیاورند اما همه بیماری ها اینگونه نیستند زیرا بیماری های تقریبا نادری تا به حال پیدا شده است که عواقبی شگفت انگیز دارند. این بیماری ها بر خلاف آنچه تصور می کنیم بیشتر باعث بهبود بدن می شوند ولی در کل نام بیماری بر روی آن ها قرار دارد و ضررهایی برای بدن دارند.
هایپر تمیسیا
یکی از بیماری های بسیار نادر است که افراد کمی را تا به حال در طول تاریخ مبتلا
مناطق مرکزی افغانستان که به «هزاره‌جات» نیز مشهور است، به دلیل بی توجهی حکومت‌های گذشته و ستم تاریخی که بر آن روا داشته شده است، همواره در کنج فراموشی قرار داشته است. دلایل به فراموشی سپردن مناطق مرکزی از سوی حکومت‌های گذشته زیاد است. اما با توجه به بسترهای قومی قدرت در افغانستان، ساکنان مناطق مرکزی از قومیت متفاوت برخوردار بوده است. تفاوت مذهبی نیز دلیل دیگری بوده است که سبب رنج مضاعف در  این مناطق شده است...
ادامه مطلب
برگزاری جشن تولد یکی از آداب و رسوم قدیم ایرانیان بوده است . محل برگزاری تولد مهم نیست که در خانه باشد یا قصد برپایی تولدی مجلل را داشته باشید شما عزیزان با انتخاب یک خدمات مجالس مناسب می توانید جشن تولدی متفاوت را تجربه کنید .
همانطور که می دانید جشن تولد بزرگسالان با جشن تولد کودکان فرق دارد . امروزه بسیاری از افراد برگزاری مراسمات خود را به موسسات خدمات مجالس می سپارند . 
برگزاری جشن تولد برای بزرگسالان باید متناسب با سن و سال آن ها برگزار
ما انسان ها روزی به دنیا می آییم و روزی هم از دنیا می رویم.بین این دو روز،درازایی کوتاه است به اسم زندگی؛طی آن چیز هایی می بینیم،چیز هایی می شنویم و به صورت کلی در ازای سال های عمرمان تجربه کسب می کنیم،گاه این تجربه ها شیرین اند و گاه تلخ و بعضی اوقات چون آفتی مزرعه روح تو را هدف می گیرند و ددمنشانه خوشه های آرامشت را می بلعند.
انسان در برابر این هجمه ها خود را بی پناه دید و برای مقابله به مثل دست به ابتکار زد؛او زبان و ادبیات را آفرید و هنر را کش
مولوی مَثلی دارد، من از آن خیلی لذت می‌برم؛ می‌گوید: این آبها همه پلیدیها را پاک می‌کند _«یطهر»_ نجاست خبثی و نجاست حدثی، هرچه واردش بشود، برطرف می‌کند؛ اما این آب براثر آن مراجعات فراوان که همه را تمیز می‌کند، خودش کثیف می‌شود. خوب، حالا چه کار کنیم؟ آب که کثیف شد، باید چه کارش کرد؟ آن وقت مولوی با آن ذهن وقّاد، نقّاد و ظریف‌بین می‌گوید: خودش عروج می‌کند، بخار می‌شود، بالا می‌رود، باز باران می‌شود و تمیز و نظیف برمی‌گردد.
من و شما بای
ای کاش به کرج و شهرهای اطراف تهران بیشتر بها داده بشه تا شرکتهای آی تی در اونجا رشد کنند. من مطلبی درباره این کتاب میخوندم که به سایت شرکت پیشرو رسیدم. شرکت در شهرک اندیشه در جنوب غرب تهران. بین شهریار و فردیس قرار دارد
خود شهریار نزدیک به یک میلیون سکنه دارد و بخش عمده آنها برای کار به تهران می آیند. یعنی این حجم از افراد که در شهریار، اندیشه، فردیس و کرج ساکن هستند، شاید نزدیک به سه میلیون نفر، باید همه جور خدمات را درست از پایتخت دریافت کنند
صبح خبر گرونی بنزینو خوندم. تا ظهر کم کم همه چیز «باز هم» غمگین تر شد. باز هم گرونی، باز هم خواستن و نتونستن.عصر با آدمایی که دوسشون دارم ساز زدم و عشق کردم و خندیدم. خندیدم.شب اما، غم بالا آوردم. گوشم به حرفای رفیقم بود که از نداری و آرزوهای تلف شده و جوونی مُرده میگفت، ذهنم تو حکومت خونخوار و دولت دزد و جوونی مُرده‌ام میگشت. تا خودمو جمع کنم و برسم خونه، مادرم دست به کمر از قوانین دختر بودن تو قلمرو «خونه‌اش» گفت. گفت که حق دارم کی برسم خونه،
مورخ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ در جلسه 91 «درآمدی بر نهج البلاغه» آقای حجت‌الاسلام کاشانی با موضوع « آخر الزمان و راه نجات در آن ـ با محوریت خطبه ۱۴۷ نهج البلاغه» مطالبی درباره آثار و پیامدهای گوش سپردن به منبرها و قلم‌های آلوده از منظر نهج‌البلاغه مطرح شد که دوست داشتم شنیدنش را به دوستان فیشنگار پیشنهاد بدهم.

برای دریافت صوت این جلسه اینجا کلیک نمایید.
پ.ن:گفت‌وگوی دیشب حبیب و دردانه
این نیز بگذرد
زمان جنگ ایران و عراق هر وقت که آژیر
قرمز بمبارانهای هوایی شهرها اعلام میشد،
اولین توصیه گوینده رادیو حفظ خونسردی بود.
گوینده ی رادیو :
" شنوندگان عزیز! توجه فرمایید
شنوندگان عزیز! توجه فرمایید
آژیری را که هم اکنون میشنوید
اعلام وضعیت قرمز در منطقه... است.
ضمن حفظ خونسردی خود به پناهگاه بروید."
آن روزها با خاطرات تلخ و شیرین گذشت.
دیری نمیپاید امروز هم به همان گذشته میپیوندد.
پس خونسردی خود را حفظ کنیم و با
گوش سپردن به سخنان د
نحوه خواندن درس ریاضی
همانطور که می دانید مطالعه درس ریاضی با سایر دروس متفاوت بوده و نمی توان صرفا از روشی که به یادگیری درس ادبیات می پردازیم، به یادگیری درس ریاضی هم پرداخت. اگر شما نیز از جمله کسانی باشید که در رابطه با درس ریاضی مشکلاتی داشته یا دارید، حتما این سخن معلمین خود را به خوبی به یاد خواهید آورد که در رابطه با درس ریاضی همیشه بیان می کردند که ریاضی، درسی صرفا حفظ کردنی و خواندنی نبوده و باید آن را یاد گرفت. اما سوالی که ممکن ا
تیتر چند صفحه پشت سر هم از مفاتیح جلد قرمز در شرح فضایل ماه شعبان، این بود: 
«درآویختگان به شاخه طوبی»
اما ما عجول‌ها، ما حاجتمندان کم طاقت، کم‌صبرهای گریان، باوضو و بی‌وضو، شب کنکور، صبح اعلام نتایج، وقت دل سپردن به کسی که نمی دانستیم دلش با ما هست یا نه، هنگامه دلشوره بی‌خبری، وقت اضطرار غربالگری چهارماهگی، شب بی سحری که عزیزی را باید می‌سپردیم به خاک، موقع استیصال دست و پنجه نرم کردن با دردهای ناشناخته، بی هیچ آداب و ترتیبی، می‌رفت
کاخ حافظه یا قصر ذهن قوی ترین تکنیک به خاطر سپردن هرچیزی است.
حتما افرادی را دیده اید که عدد پی را تا چند هزار رقم اعشار حفظ هستند یا کسانی که تمام عناصر جدول مندلیف را حفظ هستند. این کار آنها شبیه معجزه و کاری شگفت انگیز به نظر میرسد اما روش خاصی دارد که آنها طبق آن روش تمرین میکنند.
آنها از تکنیکی به نام قصر ذهن یا کاخ حافظه استفاده میکنند.
این همان روشی است که قهرمانان حافظه در مسابقات جهانی حافظه از آن استفاده میکنند.

لینک آموزش کاخ حافظه
خشکشویی لباس صنعتی
یکی از روش های شستشو و پاک کردن لباس، خشکشویی لباس صنعتی می باشد. از آنجا که در این روش از آب استفاده نمی شود، خشکشویی نام گرفته است. تاریخچه خشکشویی به قرن ۱۹ برمی گردد و قدمتی بسیار طولانی دارد.
در سال ۱۸۵۵،یکی از کارخانه دارهای فرانسه به نام ژان باپتیست جولی بعد از اینکه خدمتکارش چراغ نفتی را در سفره واژگون کرد متوجه تمیزتر شدن سفره شد جولی از طریق شرکت رنگ کاری خود سرویس جدیدی را ارائه داد و آن را «خشکشویی» نامید.
در ا
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت

یک تحقیق میدانی نشان داده که افراد زیادی طی یک هفته ای که پشت سر گذاشته اند، حداقل یک وسیله را اشتباه بر داشته اند یا در جای عوضی قرار داده اند ؛ به عبارتی حواس پرتی داشته اند.عجیب هم نیست ، چون ما تا حدود زیادی وابسته به موبایل و لپ تاپ و انواع اپلیکیشن های یادآوری هستیم.درست نیست اگر این را فقط تقصیر کهولت سن بگذاریم، چون خیلی از افرادی که دچار حواس پرتی میشوند، سنی ندارند، جوان هستند و فقط به خاطر عدم تمرکز ، مشغله های زیاد و غیره هستکه خ
تنهایی تلفنی‌ست که زنگ می‌زند مدامصدای غریبه‌ای‌ست که سراغ دیگری را می‌گیرد از منیک‌شنبه‌ی سوت‌وکوری‌ست که آسمان ابری‌اش ذرّه‌ای آفتاب نداردحرف‌های بی‌ربطی‌ست که سر می‌برد حوصله‌ام را
تنهایی زل‌زدن از پشت شیشه‌ای‌ست که به شب می‌رسدفکرکردن به خیابانی‌ست که آدم‌هایش قدم‌زدن را دوست می‌دارندآدم‌هایی که به خانه می‌روند و روی تخت می‌خوابند و چشم‌های‌شان را می‌بندند امّا خواب نمی‌‌بینندآدم‌هایی که گرمای اتاق را تاب نم
متن آهنگ امین حبیبی بنام تو دنیامو عوض کردی
من اینجوری نبودم تو منو دیوونه کردی تو بودی که منو مست شبو پیمونه کردی
من اینجوری نبودم تو شدی بلای جونم تو باعث شدی من عاشق بشم از عشق بخونم
تو دنیامو عوض کردی من اهل عشق نبودم بخاطر تو و چشماته که انقدر حسودم
حسادت میکنم حتی به عطر رو لباست دلم میخواد فقط یک عمر به من باشه حواست
هر بار که میبینم تو رو قلبم تند تر میزنه این دل برای دیدنت هر روز پر پر میزنه
هربار که میبینم تو رو انگار تو رویا گم شدم از
متن آهنگ امین حبیبی بنام تو دنیامو عوض کردی
من اینجوری نبودم تو منو دیوونه کردی تو بودی که منو مست شبو پیمونه کردی
من اینجوری نبودم تو شدی بلای جونم تو باعث شدی من عاشق بشم از عشق بخونم
تو دنیامو عوض کردی من اهل عشق نبودم بخاطر تو و چشماته که انقدر حسودم
حسادت میکنم حتی به عطر رو لباست دلم میخواد فقط یک عمر به من باشه حواست
هر بار که میبینم تو رو قلبم تند تر میزنه این دل برای دیدنت هر روز پر پر میزنه
هربار که میبینم تو رو انگار تو رویا گم شدم از

مث همیشه دقیقه نود کارو اعلام کردن و سپردن به یکی، اونم هیشکی نیس کمکش کنه. ده تا کار هم که با هم میخوان انجام بدن. تا یه اتفاق بدی نیفته کوتاه نمیان.
ازونجایی که ید طولایی در طغیانگر نمودن نیروهاشون دارم بهش گفتم هیچ وقت اینطوری کار قبول نکن وقتی خبر نداری قراره چی بشه. الانم دو سری نیرو بچین؛ پشتیبانی، فکری. به اونام هیچ توضیحی از جزئیات کار نده. اگه بدونن نمیذارن، بعدا که فهمیدن میگن دمت گرم!
برای وقت های آزاد بشین با بچه های فکری برنامه بر
فوتبال و حواشی آن 
روزگاری نه چندان  دور در زمین های فوتبال مردم درکنار هم به تماشای فوتبال می نشستند  باهم کری  میخواندند  
خبری از بگیر، ببند، حیا کن رها کن، سنگ اندازی، فحاشی   و دشنام نبود!!!!
نهایت  همان شعارهای منشوری درمواردی علیه داور بود!! 
و دراین اواخر داور دقت کن  بود!!   
امروزه  به کجا رسیدیم که تماشاگر از راه نرسیده  و بازی شروع نشده 
مسابقه فحاشی وپرتاب سنگ شروع میشه 
چه عواملی دراین کار دخیل هستند؟
چه عواملی  مانع برگزاری یک
بررسی جرم خیانت در امانت و میزان مجازات آن

خیانت در امانت به چه معناست؟
هنگامی که مالی از طرف مالک، متصرف قانونی یا ماذون از طرف مالک به شخصی سپرده می شود و اصطلاحا امانت داده می شود تا یا آن را پس بدهد و یا به مصرف معینی برساند ولی آن شخص مال مورد نظر را با سو نیت و به ضرر مالکین و یا متصرفین آن مال، تلف یا تصاحب یا استعمال و یا مفقود نماید، در امانت سپرده شرده خیانت کرده و آن شخص خائن در امانت محسوب می شود و مستحق مجازات قانونی است..

جرم خیان
آیا سپردن سرمایه به سبدگردان ضرورت دارد؟این سوال پیش می‌آید که چرا ما خودمان سرمایه‌مان را در بورس در اختیار نگیریم و خودمان خرید و فروش نکنیم؟
زمانی که تازه در بورس شروع به کار کرده بودم از روی کم تجربگی سهمی رو که فکر می‌کردم خوب است به دیگران معرفی می‌کردم بدون توجه به شناخت آن فرد از بازار سرمایه. تا اینکه سهم فولاد مبارکه به من نشان داد که معرفی و خرید یک سهم همه فرایند سرمایه‌گذاری نیست.
داستان بر می‌گردد به اوایل اردیبهشت ۸۷ فولاد
سلام
شاید فکر کنیم ما ایرانیا در جلوگیری از تجاوز دشمن به مرزهامون خوب عمل کردیم ، بله الحق در حفاظت از مرزهای فیزیکی زمینی و هوایی سنگ تمام گذاشتیم . ولی با شکل گیری اینترنت و فضای مجازی مرز دیگری شکل گرفت به نام مرز سایبری (مجازی) که البته بنده فکر میکنم اصلا هم مجازی نیست و خیلی هم حقیقی یه که ما ایرانیا در حفاظت از این مرز مهم غفلت کردیم .
به جای سپردن مرز به دست مرزبابان ، مرز سایبری را دادیم دست وزارت ارتباطات ، کاش مسئولینی که کشته مرده ف

خدا فرزندی ندارد تا فرزند دیگری باشد و زاده نشده تا محدود به حدودی گردد و برتر است از آن که پسرانی داشته باشد و منزه است که با زنانی از دواج کند. اندیشه ها به او نمی رسند تا اندازه ای برای خدا تصور کنند و فکرهای تیزبین نمی توانند او را درک کند تا صورتی از او تصور نمایند، حواس از احساس کردن او عاجز و دستها از لمس کردن او ناتوان است و تغییر و دگرگونی در او راه ندارد و گذشت زمان تأثیری در او نمی گذارد، گذران روز و شب او را سال خورده نسازد و روشنای

سرکوب فیلمی عالی و با ارزش برای دیدن
دانلود فیلم سرکوب با کیفیت بالا و لینک مستقیم
480-720-1080
فیلم سینمایی سرکوب را شما دیده اید برای دانلود فیلم سرکوب شما میتوانید یک کار عالی انجام دهید
آن هم این است که سایت هایی را که فکر می کنید نیاز شما را برآورده می سازند انتخاب کرده و از طریق آن ها دانلود فیلم سرکوب را پیگیری کنید
این اثر یک اثر دراماتیک بسیار عالی است و مخاطبان خاص خود را دارد
مخاطبانی که می کوشند بهترین باشند
و پیوسته و در همه حال به رش
تا حالا فکر کردید چجوری میتونید به آرامش برسید ؟!به نظرم آرامش ، محصول نظم دادن به یه سری از افکار ماستوقتی شما خیالتون از یه چیزی راحت باشه تو اون مورد خاص آرامش داریدمثلاً اگر یه آدم مورد اعتماد و کاربلد رو برای سپردن یه کاری در نظر بگیرید ، تو اون مورد آرامش ذهنی پیدا میکنیدحالا بیاید فکر کنید که یه تیم حرفه ای ، مسئولیت برنامه ریزی یه سفر تفریحی رو براتون از ابتدا تا انتهاش بعهده گرفته باشند و تنها کاری که شما باید انجام بدید اینه که فقط ب
اگر به دنبال آدرس خانه سالمندان غرب تهران هستید، بهتر است قبل از تصمیم گیری علاوه بر مکان‌ قرارگیری آن‌ها، به امکانات، نحوه برخورد پرسنل، برنامه های روزانه و...  دقت کنید. سالمندی دوره بسیار سخت و حساسی است و به دلیل شرایط جسمی و روحی خاص زنان و مردان مسن، نگهداری از آنان در خانه کار راحتی نیست. از طرف دیگر سپردن والدین مسن به خانه سالمندان تصمیم بسیار سخت و پرچالشی است چرا که هم والدین و هم فرزندان به یکدیگر وابسته هستند و هیچ یک علاقه‌ای ب
 آقای منتظری، این بار در دفاع از هادی هاشمی سنگ تمام گذاشت. ابلاغ‌های مکرر دادگاه، چه به صورت شفاهی و چه به صورت کتبی،  مورد بی اعتنایی او قرار گرفت. او، به پشتیبانی آقای منتظری، به سوء استفاده از شرایطی پرداخت که حضرت امام برای دلجویی از آقای منتظری فراهم آورده بودند. هادی هاشمی در اوضاع عادی از تعهد سپردن به شرایط موردقبول حضرت امام سرباز زد. اما زمانی که اوضاع را نامساعدتر از گذشته دید و نیز برای توجیه عدم حضور خود در دادگاه برادرش، ناگز
اگر به دنبال آدرس خانه سالمندان استان خوزستان هستید، بهتر است قبل از تصمیم گیری علاوه بر مکان‌ قرارگیری آن‌ها، به امکانات، نحوه برخورد پرسنل، برنامه های روزانه و...  دقت کنید. سالمندی دوره بسیار سخت و حساسی است و به دلیل شرایط جسمی و روحی خاص زنان و مردان مسن، نگهداری از آنان در خانه کار راحتی نیست. از طرف دیگر سپردن والدین مسن به خانه سالمندان تصمیم بسیار سخت و پرچالشی است چرا که هم والدین و هم فرزندان به یکدیگر وابسته هستند و هیچ یک علاقه
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت
قالی های منزل از وسایل مهم در خانه
میباشند که روزانه در رفت و امد هستیم و دچار آلودگی میشوند از این رو
رسیدن به قالی ها مهمترین کار های خانه است .قالی ها اگر گرد و خاک
داشته باشد  و یا آشغال داشته باشد حتما قبل از قالیشویی باید جارو شوند پس
توصیه میشود قبل از سپردن به قالیشویی ، فرش هایتان را جارو کنید.جارو زدن قالی ها به روش صحیح باید صورت گیرد آیا میدانستید اگر به روش صحیح قالی های خود را جارو نکنید ممکن است قالی هایتان به خصوص دستباف دچار
اگر به دنبال آدرس خانه سالمندان شمال تهران هستید، بهتر است قبل از تصمیم گیری علاوه بر مکان‌ قرارگیری آن‌ها، به امکانات، نحوه برخورد پرسنل، برنامه های روزانه و...  دقت کنید. سالمندی دوره بسیار سخت و حساسی است و به دلیل شرایط جسمی و روحی خاص زنان و مردان مسن، نگهداری از آنان در خانه کار راحتی نیست. از طرف دیگر سپردن والدین مسن به خانه سالمندان تصمیم بسیار سخت و پرچالشی است چرا که هم والدین و هم فرزندان به یکدیگر وابسته هستند و هیچ یک علاقه‌ای
این روزام داره به آرامش بعد از طوفان‌هااای زیادی که داشتم می‌گذره...
بالاخره افتادم توی اون بازه‌ی "زمان داشتن برای استراحت"ی که لیاقتشو داشتم (از نیاز گذشته بود دیگه!).... برای روزهام حداکثر دو-سه ساعت کار درنظر می‌گیرم و بقیه‌ش رو به خودم و یه سری کارهایی که خیلی وقته انجام ندادم اختصاص میدم :)
مثلا بیشتر سنتور می‌زنم، کتاب می‌خونم، مراقبه می‌کنم، هارد و لپتاپم رو مرتب می‌کنم، خواب‌هایی که دیده‌بودم و تحلیل نکرده بودم رو تحلیل می‌کنم،
یه مدتیه که مغزم گزینشی عمل می‌کنه تویِ به یاد آوردن و به خاطر سپردن افراد و اتفاقات و این عجیبه وقتی که صبح یه چیزی می‌شنوم که عمیقا ناراحتم می‌کنه ولی تا یک ساعت بعدش حتی مضمون اون جمله رو هم یادم نمیاد، در حالی‌که هنوز ناراحتی‌شو حس می‌کنم. مغزم گزینشی عمل می‌کنه و من می‌ترسم. می‌ترسم که لا به لای این گزینشا، خودمو فراموش کنه و کم کم جا بذاره منو بین چیزایی که نمی‌خواستن منو یا من نمی‌خواستمشون. مثل اون چیزی که نوشته بود که فرد موقع ش
چرا انسان عصبانی میشود؟
عصبانی شدن نوعی اختلال روانشناختی است که در اثر عدم یادگیری مکانیزم صحیح فکر کردن در شخص بروز میکند. در واقع فرد مهارت روند درست تفکر را نیاموخته است. لذا در مواجهه با پدیده ها عکس العمل سریع و نسنجیده از خود بروز میدهد و اصطلاحاً عصبانی میشود. غالب این افراد پس از گذشت زمان کوتاهی مبادرت به معذرت خواهی میکنند یا لااقل در نزد خود شان عذاب وجدان میگیرند.
مضافاً عصبانی شدن موجب کاهش حافظه میشود.
فشارهای عصبی و عصبانیت ب
داشتم خاطرات عاشقانه ام با خدا را مرور میکردم...
اینکه چه شد وابسته شدم!
بعد از خواندن و تحقیق و جست وجوی نسبتا فراوان، چه چیز مرا بیشتر از همه درگیر او کرد!
قدرتش!؟
مهربانی اش!؟
غضبش!؟
بهشتش!؟
جهنمش!؟
منطقش!؟
راستی اش!؟
واقعیتش!؟
چه چیز دقیقا مرا وادار میکرد نتوانم دوستش نداشته باشم!!!!
دفتر خاطرات را مرور میکنم،حکایت عجیبی دارد! ذوق زدگی ام در عبارات را دلیلی نمیبینم جز....
میدانی دقیقا لحظه ای عاشقش شدم که مطمئن شدم عاشقِ من است!امتحانش عشق است،

سرمایه داری ایرانی شبکه درهم تنیده ای از کارهای اقتصادی غالبا غیرمولدست که با سودبردن از بی هزینه بودن کارهای سوداگرانه و نامولد،نگاه مادی به نیازهای اساسی مردم مثل سلامت و آموزش، برنامه های تبعیض آمیز مثل خصوصی سازی و با وابستگی به خارج شکل گرفته و با رابطه با برخی مسئولین خود را تثبیت میکند :
این شبکه باهم روابط دوطرفه دارند.
بعضی عناصر آن درحوزه های مختلف یکسانند و دیگران به همدیگر خدمات میدهند.
بدلیل نبود موانع تعارض منافع و به اسم س
نقل است ساربانی در آخر عمر خود،شترش را صدا می‎زند و به دلیل اذیت و
آزاری که بر شترش روا داشته از شتر حلالیت می طلبد. یکایک آزار و اذیت‎هایی
که بر شتر بیچاره روا داشته را نام می‎برد. از جمله؛ زدن شتر با تازیانه،
آب ندادن ، غدا ندادن، بار اضافه زدن و …. همه را بر می‎شمرد و می‎پرسد آیا
با این وجود مرا حلال می‎کنی؟شتر در جواب می‎گوید همه اینها را که گفتی حلال می‎کنم، اما یک‎بار بامن کاری کردی که هرگز نمی‎توانم از تو درگذرم و تو را ببخشم.سار
تمارین عقل در نظر عشق به پشیزی نمی‌ارزند، چرا که این تمارین به نگه‌داشتن روح در آغل زمین است، حال آنکه عشق به رهایی فرا می‌خواند. 

تکرار اذکار ذرّه‌ای روح را بالا نمی‌برد، اگر صرفاً لق‌لقه‌ی زبان باشد و سالک از جریان زندگی جدا باشد. مثل این است که کسی بنشیند روزی هزار بار بگوید عشق و سپس برخیزد و در مردگی‌اش به تمارین عقل بپردازد. نام آن زندگی نیست. 

به راه آیین‌ها رفتن و بر قدم گذشتگان گام سپردن کار بیهودگان است، آنها که نمی‌خواهند زن
اگر به دنبال آدرس خانه سالمندان استان قمهستید، بهتر است قبل از تصمیم گیری علاوه بر مکان‌ قرارگیری آن‌ها، به امکانات، نحوه برخورد پرسنل، برنامه های روزانه و...  دقت کنید. سالمندی دوره بسیار سخت و حساسی است و به دلیل شرایط جسمی و روحی خاص زنان و مردان مسن، نگهداری از آنان در خانه کار راحتی نیست. از طرف دیگر سپردن والدین مسن به خانه سالمندان تصمیم بسیار سخت و پرچالشی است چرا که هم والدین و هم فرزندان به یکدیگر وابسته هستند و هیچ یک علاقه‌ای ب
کتاب باستان شناسی آیین تدفین
مرگ و مراسم تدفین در ایران باستان به آثار بجای مانده، آئین‌ها و عقاید مردم ساکن فلات ایران در ارتباط با مرگ و مردگان می‌پردازد. ایرانیان در دوره‌های باستان گاه جسد را با موم می‌پوشاندند و آن‌گاه آن را دفن می‌کردند چنانکه در جنوب ایران متداول بود. گاه جسد را می‌سوزاندند و این عمل به دلیل فراوانی چوب و وجود جنگل بیشتر در جنوب دریای مازندران و دیگر مناطق پرجنگل انجام می‌شد. گاهی نیز اجساد را در دخمه‌هایی می‌گ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها